Jak składać zamówienia

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienia można składać telefonicznie, faxem, e-mailem, przez internetowy system zamówień lub za pośrednictwem naszych Przedstawicieli Handlowych.

Przy składaniu zamówień prosimy o doprecyzowanie w szczególności indeksu, ilości i jednostki miary zamawianego towaru, co umożliwi nam bezbłędną i szybką realizację dostaw.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi przedstawiciele handlowi i pracownicy działu Obsługi Klienta, którzy pomogą w przygotowaniu zamówień i udzielą wszystkich informacji z nimi związanych.

DOSTAWY TOWARU

Realizacja zamówień w dni robocze w ciągu 24 godzin, w szczególnych przypadkach termin realizacji uzgadniany jest z klientem. Zamówione produkty dostarczamy bezpłatnie, własnym transportem pod wskazane przez państwa adresy. Produkty chwilowo niedostępne w naszym magazynie możemy po uzgodnieniu z Zamawiającym zastąpić równoważnymi lub dostarczyć je w określonym terminie późniejszym.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Gotówką - płatność pobierana przez naszego kierowcę przy dostawie towaru.

Przelewem - na rachunek bankowy podany w dokumencie sprzedaży.

Stałym klientom udzielamy kredytu kupieckiego, przyznanego na podstawie następujących dokumentów, potwierdzonych za zgodnośc z oryginałem:

  • odpis rejestru handlowego lub zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej
  • regon
  • potwierdzenie zgłoszenia rejestracyjnego płatnika VAT

REKLAMACJE I ZWROTY

Reklamacje produktów wadliwych przyjmujemy i rozpatrujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zwrotów towarów pełnowartościowych można dokonać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zwrotom nie podlegają towary sprowadzone na specjalne zamówienie.